KONST / Litografier / Färglitografi 13442269
nr 1344 2269
Danka Jaworska
(f. 1951), Sverige
Färglitografi, Signerad ej numrerad. Motivet: 21x23 cm
Danka Jaworska, svensk målare född i Polen 1951. Sedan 1976 bosatt i Stockholm.
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 18:02:23
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr
Danka Jaworska
Läs mer om Danka Jaworska